Athletic-O Sports Club Kurtköy İstanbul

Body Mind Dersleri

Zihnin kaslar üzerindeki kullanımı olarak kabul gören, denge ve nefes hareketlerinden oluşan tüm vücut kaslarının eşit oranda çalışmasını sağlayan bir sistemdir.

Blackroom

Fitness dünyasında ilk kez Athletic-O’nun hayata geçirdiği sıra dışı tasarımı ve 7 günde 7 farklı müzik konseptiyle ; eğlencenin, sporun ve müziğin birleştiği bir stüdyodur. Blackroom Cycling 80’s, Rock, Hiphop, Electronica, Pop, Techno, 90’s günleriyle sizi hem sevdiğiniz müzik ile buluşturan hem de hayal ettiğiniz görünüme sahip olmanızı sağlayan bir grup dersidir. Burada hem eğlenecek hem de daima fit kalacaksınız.

Hamam

Ortak kullanıma açık olacak hamam ile Türk geleneklerimize kapı açıyoruz. Kese-köpük masajlarıyla stresten uzaklaşarak arındığınızı hissedeceksiniz.

Cafe-Vitamin Bar

Spora ara verip, dinlenmek ve dergi okumak mı istiyorsunuz Çeşitli meyve kokteyllerine, sağlıklı ve diyet ürünlere ulaşabileceğiniz Vitamin Bar’a uğrayın.

Kids Club

KIDS CLUB Sporunuzu yaparken aklınız çocuğunuzda kalmasın. En değerli varlıklarınız bizim içinde değerli. Siz spor yaparken Çocuğunuzu Kids Club’a bırakabilir, cardio cihazlarımızın ekranından onları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Functional Workout

Functional workout ile sakatlık riskini minimize edip, tüm vücut kaslarınızı aynı anda çalıştırarak denge ve esnekliğinizi geliştirebilirsiniz.

Assessment Room

ASC’ye geldiğinizde ilk durağınız Assessment Room. Burada özel eğitmenler tarafından geçmiş bilgileriniz alınır. Yağ, kas, kemik ağırlığınız ölçülerek genel postür durumunuz tespit edilir. Devamında size özel antrenman programınız yazılır. 6-8 haftada bir eğitmeniniz tarafından değerlendirmeye alınarak gelişiminize tanıklık edebilirsiniz.

Cardio & Dance

Ritmi hissederek dans edip yağ yakınına ne dersiniz?POpüler müzikler eşliğinde Latin esintileri ve birçok dans çeşitlerinin bir araya gelmesiyle oluşan bu keyifli çalışmada yer almak size eğlencenin sporla olan karışımının kapılarını açacak. İçeriye girin ve bu eğlenceli dünyada dans ederek yağ yakımının ve sıkılaşmanın keyfini çıkarın.

Cycling

Yapılan bu çalışma alışkanlıklarınızın arasında yerini kolayca alacak. Yüksek efor sarf ederek çevirdiğiniz bu pedallar yağ yakımı farklı boyutla karşınıza çıkacak. Müzik ve ritimle harmanlanan bu heyecan verici deneyimi bizimle yaşamalısınız.

Body Workout

Alışılmışın dışında bir kuvvet dersi! Birçok ekipman kullanılarak yapılan bu derste başta karın ve bel olmak üzere tüm kas gruplarınızı çalıştıracaksınız. Rutin kuvvet çalışmalarının dışında farklı ve büyük keyif alacağınız bu ders için saatlerinizi ayarlamalısınız.

Trx (Total Resistance Exercise)

Vücut ağırlığıyla bu yeni trend çalışmada elleriniz ayaklarınız bir ipe asılı olarak farklı bir çalışma yapacaksınız. Fitness salonunda yapacağınız her çalışmayı bu derse sığdırdık. Katılıp tadını çıkarmak size kalıyor.

Aerobic & Strenght

Yağ yakımı ile başlayıp kuvvetle sonlanan eğlenceli hareketli bir deneyim. Öncelikle trend müziklerle cardıo çalışacaksınız sonrasında kuvvet bölümü ile kas gruplarınızı harekete geçireceksiniz.

Bosu – Gymstick Training

Bosu ile dengenizi geliştirirken gymstick ile vücudunuza hükmederek etkin bir cardio ve kuvvet çalışması yapacak, vücudunuzu şekillendirerek yağlarınızdan kurtulacaksınız.

Athletic-Jump

Araya getirmeye ne dersiniz? Trambolin ekipmanıyla yer çekimine karşı gelerek yapılan bu keyifli çalışmada hem sağlam bir cardio çalışması yapacak hem de tüm vücut kaslarınızın çalıştığını hissedeceksiniz. Bu eğlenceli ve etkin çalışmada sizde yerinizi almayı unutmayın.

Sauna

Bay bayan soyunma odaları içerisinde yer alan sauna odalarımızda günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp ahşap bir oda içerisinde mentol esintileriyle hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı sağlar.

Buhar Odası

Odaları içerisinde bulunan buhar odalarında toksinlerden arınarak, yüksek nem oranıyla rahatlayacak vücudunuza özel bir bakım yapmış olacaksınız sonrasında kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş hissedecek vücudunuzun ihtiyacı olan nemi kazanmış olacaksınız.

Dedepaşa Cd. Dumankaya Trend Sİt. G-Blok No:2 Kurtköy/İstanbul

0216 683 41 41

Harita

0216 683 41 41