Joya Health & Life Club Çankaya Ankara

Joya italyanca kökenli bir sözcük olup, yaşama sevinci, yaşam enerjisi, sağlık ve dinamizm etkilerini bünyesinde barındırıyor.

Tesisimiz 7500 m2 kapalı alana kurulmuştur. Tüm ekipmanlarımız Life Fitness 2011 serisi olup, kullanmakta olduğumuz Fitlinxx sistemi siz değerli üyelerimizin programlarını ve program sonrası takiplerini en iyi şekilde yapıyoruz.

Uzman eğitmen kadromuz sizin istek ve hedeflerinize bağlı olarak diyetisyen ölçümü sonrasında hazırlanacak programlarınızı 6 haftada bir güncelleyerek en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır. Sıkılaşmak, yağ yakmak ve eğlenmek istiyorsanız haftada 50 saate yakın grup aktivitelerimize katılabilirsiniz. Pilates, yoga, latin dansları, stretching, bootcamp ve daha birçok grup derslerimizle beraber spinning yapmanın ayrıcalığını yaşatıyoruz.

Tesisimizde klorlama sisteminden çok daha hijyenik olan iyonlama sistemi ile hijyeni sağlanan iki havuzumuzun yanısıra, ailelerin spor yaparken güvenle çocuklarını bırakabilecekleri 0-13 yaş arasına hitap eden çocuk bakım ünitemiz bulunmaktadır.

Tesisimiz hafta içi 06:00 – 23:00, hafta sonu 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman spor yapmaya vakit ayırabilirsiniz.

Sağlığınızı, zindeliğinizi, estetik ve güzelliğinizi SPA’nın iyileştirici gücüyle kazanabilirsiniz. Doğanın mucizevi terapisiyle stres ve yorgunluğunuzdan arınmanın keyfini yaşayın. Terapistlerimiz eşliğinde Aroma Terapi, Bali ve daha birçok seçenek sunduğumuz SPA bölümümüzde masalsı bir deneyime davetlisiniz.

VÜCUT BAKIMLARI

ÇİLEK BAKIMI: UYGULAMA SÜRESİ 60 DK
Büyüleyici kokusuyla bol miktarda A,B ve C vitaminleri ile kalsiyum,demir ve fosfor gibi mineraller içeren çilek, anti-oksidan etkisiyle serbest radikallerden cildimizi güçlendirir. Ayrıca kan dolaşımının düzenlenmesine ve böylece çatlak ve varislere karşı da korunmayıda amaçlamaktadır.

ÇİKOLATA BAKIMI: UYGULAMA SÜRESİ 60 DK
İlk üretilmeye başlandığı yıllarda yalnızca zengin ve soyluların sahip olabildiği çikolata, günümüzde değişik tat ve formlarda sevenleri ile kolayca buluşabilmektedir. Sürpriz bir hediye, ufak bir kaçamak ve anlarda saklı mutluluk… Çikolatanın yatıştırıcı etkisi cildimize nüfuz ederek mutluluk hissi verir. Duyguları düzenleyip günlük stresten uzaklaştırırken cildin yenilenmesinide sağlar.

KAHVE BAKIMI: UYGULAMA SÜRESİ 60 DK
Etkileyici ve cezbedici kokusuyla kahve vazgeçilmezlerdendir. İyi bir sakinleştirici olarak kullanıldığı gibi, cildi sıkılaştırıcı olarak da kullanılır. Hareketsizlik, kilo alıp verme ve yaşlanma sürecinde karın, kalça, bacak içleri ve kol üstlerinde gevşeklik ve deformasyonlar oluşur. Kan dolaşımını arttırarak oksijen taşınmasını desteklediğinden selülit giderici ve toparlayıcı olarak kullanılır. Aynı zamanda cilt yenileme ve anti-oksidan özelliği ile de son derece önemli sonuçlar alınır.

CİLT BAKIMLARI

DERMİS BAKIM: UYGULAMA SÜRESİ 90DK
Cildin daha uzun ömürlü, sağlıklı, genç, canlı ve ışıltılı görünmesi amacıyla yapılan bu bakım, cildi nemlendirir, lifting etkisiyle elastikiyetini geri kazandırır. Derinlemesine temizliği sağlar, cilt nefes alır.

BASIC BAKIM: UYGULAMA SÜRESİ 75DK
Sağlıklı bir cilt vaad eden bu bakım her cilt tipine uygundur. Cildi temizler ve nemlendirir.

GÖZ BAKIMI: UYGULAMA SÜRESİ 60DK
Hassas gözçevresi için özel bakımdır.

DERMA THERAPHY: UYGULAMA SÜRESİ 60DK
Cildin gelişmesinde ve canlılığında yaşamsal etkiye sahip büyüme faktörü, peptid ve kök hücre ekstrelerini yüksek miktarda içeren ürünlerin Dermaroller adı verilen tıbbi bir alet ile cilde topikal olarak geçişinin sağlanması işlemidir. İşlem 2 mekanizmayı bir araya getirerek etkiyi maksimuma ulaştırır. Dermarollerın cilde geçici olarak (15-20 dakika) açtığı mikrokanallar cilt tarafından yara gibi algılayarak cildin yenilenme ve yapılanma süreci başlar. Açılan mikrokanallardan topikal olarak uygulanan ürünlerin formülündeki büyüme faktörleri, cildin doğal yapılanma sürecini hızlandırır.

Hangi cilt problemlerinde uygulanır?

  • Anti-aging
  • Akne skarları
  • Yanık skarları
  • Cilt çatlakları
  • Cilt lekeleri
  • Selülit ve incelme
  • Gözaltı morlukları
  • Kadın ve Erkek de saç kaybı

KİMYASAL PEELING: UYGULAMA SÜRESİ 30DK
Cilt yüzeyindeki ölü tabakayı arındıran, leke sorununu gideren ve gözenek sıkılaşmasını sağlayan,aynızamanda cildin nem oranını dengeleyen, akne ve izlerinin giderilmesi için uygulanan bir bakımdır.

GELENEKSEL TÜRK HAMAMI UYGULAMA SÜRESİ 60DK
Osmanlı geleneklerinden biri olan bu vücut temizleme terapisinde, önce kese
yardımıyla cildiniz temizlenerek, ölü hücrelerin dökülmesi ve cildinizin tekrar
nefes alması sağlanır. Böylelikle vücudunuzdaki kan dolaşımının hızlandığını
fark ederek, kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissedersiniz. Kesenin ardından
yapılan rahatlatıcı sabun masajıyla baştan ayağa hoş kokular içinde, bu
benzersiz deneyimin tadına varmanız sağlanır.

KLASİK İSVEÇ MASAJ UYGULAMA SÜRESİ 50DK-75DK
En bilinen masaj tekniğidir. Yumuşak, orta ve derin baskıların kompozisyonu, rahatlatıcı
ve stres giderici bir etki yaratmasının yanı sıra olası sakatlıklara karşı önleyici bir koruma
oluşturmaktadır.

SPOR MASAJI UYGULAMA SÜRESİ 50DK
Spor etkinlikleri öncesinde kasları aktif hale getirmek, sonrasında ise kasları rahatlatıp dinlendirmek ve kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla uygulanan bir masajdır. Kas, sinir ve omurga zedelenmelerinin tedavisine büyük katkı sağlamaktadır.

REFLEKSOLOJİ MASAJI UYGULAMA SÜRESİ 40DK
Refleksoloji, ayaklara yoğun bir şekilde uygulanan bir tür denge masajıdır. Bu masajla
vücuttaki enerji blokları çözülür, vücudun kuvvet noktaları aktive edilir ve kendini
iyileştirme sürecine katkı sağlanır.

MYOTERAPİ UYGULAMA SÜRESİ 50DK
Kas ve tendon bağlantı noktalarına odaklı derin baskı tekniğiyle yapılan ağrı giderici masaj tekniğidir. Kür biçiminde alındığında, kronik ağrıların ortadan kaldırılmasında etkin rol oynar.

Güzeltepe Mahallesi 747 Sokak No:3-B / 105 Çankaya/Ankara

0312 408 22 22

Harita

0312 408 22 22