MACFit Ankamall Yenimahalle Ankara

Ankamall AVM içerisinde 2.500 metrekarelik alanda Ocak 2014’te açılan MACFit Ankamall, Yenimahalle ve çevresinde spor yapabileceğin rahat ve eğlenceli atmosferi en uygun fiyat alternatifleri ile sunuyor. MACFit Ankamall, Mars Sportif ailesinin Ankara’daki 3. üyesi.

Military

Kalori yakımını sağlayan, ağırlıklarla direnç egzersizleri yapılan, stabilizasyonu sağlayan ve değişken yüklenmelerle vücudun tüm kaslarını kuvvetlendiren bir derstir.

Crunch & Burn

20 dakikalık, sadece karın kaslarını güçlendirmeye ve sıkılaştırmaya yoğunlaşan bu derse katıldığınızda karın kaslarınızın belirginleştiğini hissedeceksiniz.

La Cumbia

Latin, raggaeton gibi değişik dans çeşitlerini içeren, seçkin hareketleri ile katılımcıların kendini ifade ettiği, takip edilmesi kolay bir grup dersidir.

Yoga

Doğru nefes tekniklerinin klasik yoga pozları ile beraber uygulanması ile beden, zihin ve nefes bütünlüğünü açığa çıkaran kan basıncını, dolaşım sistemini düzenlerken, bedenimizin bütününü dinlememizi sağlayarak rahatlamamızı sağlayan grup dersidir.

Pilates Studio

Denge, nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Kasları güçlendiren, esneten ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturan grup egzersizidir.

Cycling

50 dakikalık, müthiş bir tempo ile yapılan, hem eğlenceli hem de yağ yakımına yönelik, dayanıklılığı ve performansı en üst sınırlara ulaştıran bir çalışma. Yüklenme şiddetleri ve sürelerinin değişiklikler gösterdiği bu derslerde, vücut istenilen forma en kısa sürede ulaşır.

Konya Devlet Karayolu Üzeri Ankamall Avm Yenimahalle/Ankara

0312 541 18 16

Harita

0532 111 13 48