MACFit Armada Çankaya Ankara

Armada AVM içerisinde 2.040 metrekarelik alanda Mayıs 2013’te açılan MACFit Armada Söğütözü ve çevresinde spor yapabileceğin rahat ve eğlenceli atmosferini en uygun fiyat alternatifleri ile sunuyor.

Pilates ADV

Pilates hareketlerinin geliştirilerek başlangıç seviyesini geçmiş misafirlerimizin, biraz daha zorlanmalarını sağlayarak vücut merkezinin çok daha kuvvetlenmesini hedefleyen grup dersidir.

Dance Cardio

V-step, mambo, pivot step gibi birçok hareket ile aerobic ve dans bilgilerinin geliştirildiği dans bazlı derstir.

Crunch & Burn

20 dakikalık, sadece karın kaslarını güçlendirmeye ve sıkılaştırmaya yoğunlaşan bu derse katıldığınızda karın kaslarınızın belirginleştiğini hissedeceksiniz.

Yoga

Doğru nefes tekniklerinin klasik yoga pozları ile beraber uygulanması ile beden, zihin ve nefes bütünlüğünü açığa çıkaran kan basıncını, dolaşım sistemini düzenlerken, bedenimizin bütününü dinlememizi sağlayarak rahatlamamızı sağlayan grup dersidir.

Pilates Studio

Denge, nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Kasları güçlendiren, esneten ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturan grup egzersizidir.

Energy Step

50 dakikalık bu derste, step platformu üzerinde, güzel müzikler eşliğinde koreografi olarak yapılan, özellikle bacak ve kalça bölgelerini çalıştırmayı hedefleyen cardio grup dersidir.

Cycling

50 dakikalık, müthiş bir tempo ile yapılan, hem eğlenceli hem de yağ yakımına yönelik, dayanıklılığı ve performansı en üst sınırlara ulaştıran bir çalışma. Yüklenme şiddetleri ve sürelerinin değişiklikler gösterdiği bu derslerde, vücut istenilen forma en kısa sürede ulaşır.

Eskişehir Yolu No:6 Kat:3 Armada Avm Çankaya/Ankara

0312 219 10 26

Harita

0312 219 10 26