Oranium Sports Club Oran Ankara

Ankara Oran’da yer alan Oranium Sports Club Spor Merkezi hakkında bilgileri derlediğimiz bu yazımızda Unique SPA, telefon ve iletişim bilgileri gibi konular da yer almakta.

Ankara spor merkezleri içinde seçkin bir yere sahip olan Oranium Sports Ankara farkını kullanım alanı, manzarası ve üyelere karşı ilgisi ile göstermekte. 1600 metrekare alana kurulmuş Spor merkezi fitness, yüzme havuzları ve dinlenme bölümü, pilates, step – aerobic salonu, spinning salonu, soyunma odaları, unique SPA (jakuzi,fin hamamı,sauna) bahçe gibi bölümlere ayrılmış durumda.

Oran Oranium Sports dumbell ve step board kullanarak müzik eşliğinde küçük, büyük kas gruplarınızı çalıştırarak yapılan “just pump” sporu ile keyifle vakit geçirmenizi sağlıyor. Step-aerobic, teobo, biraz daha fazla efor gerektiren x-treme fitness, yoga eğitmenleri eşliğinde yoga, fitness, spinning, pilates imkanı sunmakta. Dileyenler özel uzman çalıştırıcı eşliğinde isteğine geri göre vücut yağ oranını azaltmayı, kilo vermeyi ve kas kütlesini arttırmayı amaçlayan “personal training” çalışmasına da katılabilir. Böylece cardiovaskuler (kalp ve damar) sistemini güçlendirerek esnekliği ve sportif performansı arttırabilir, fiziksel duruş bozukluklarına dur diyebilirsiniz. Ayrıca bel ve boyun fıtığı için güçlendirici özel antrenmanlar, form tutmak ve bedeni ve ruhi sağlıklı yaşam kalitesini artırmak da mümkün. Spor yapmaktan sıkılanlar, bilinçli spor yapmak isteyenler, motivasyon eksikliği olanlar, kişiye özel spor eğitmeninden destek alabilirler.

Ferit Recai Ertuğrul Cad. C Blok No:2/D Or-An Çankaya/Ankara

0312 491 74 97

Harita

0312 491 74 97