Pelops Sports Club Öveçler Ankara

Sıcaklık hissi, benzersiz hizmeti, kusursuz temiz soyunma odaları…

İşimize olan tereddütsüz bağlılığımız; elit Özel Eğitimciler ile en yenilikçi sağlık ve fitness programlarını, konusunda uzmanlar eşliğinde Pilates, Spining ,Yoga Dersi ve en heyecan verici diğer Grup Egzersiz programlarını beraberinde getiriyor. Üyelerimizi neşelendirmek ve onlara ilham vermek bu bağlılıkla bizim için çok kolay.

Farklı spor seçenekleriyle sağladığımız sınırsız olanakları kullanarak yaşamınızı şımartın. PelopSpa, Cafe life, sosyal etkinlikler ve aktiviteler ve çok çok daha fazlası.

İster yüzme sonrası havuz başı jakuzi keyfi, ister ayrı jakuzi, Squash kortu , masa tenisi , buhar odası, saunalar… Her ayrıntı özenle tasarlanmıştır. Bildiğimiz şu ki; her zaman azami konfor ve rahatlık düşünülerek her türlü beklentiyi karşılamak hedeftir.

Tüm bunlar sizin için bir araya getirildi.

Günümüzde spor büyük bir sosyal olay haline gelmiştir. Spor, bilimsel esaslara uyarak yapılan planlamalarla önemli bir sektör olarak gelişimini sürdürmektedir. Ayrıca bu gelişim, sağlık açısından önemli olan düzenli egzersiz yapma alışkanlığını kazanma şeklinde de değerlendirilebilir. Sporla ilgilenenlerin amacı, beden ve ruh sağlığını geliştirmek kendine güven kazanmasını sağlamak ve üst düzey performansı elde etmektir. Sonuç olarak spor, kas – iskelet sitemi, kalp – dolaşım sistemi, sindirim sitemi, postür, sağlıklı bir kiloya sahip olmak gibi tüm fiziksel özellikler için oldukça faydalıdır. Ayrıca sosyal ve psikolojik olarak kişide olumlu yönde büyük etkisi vardır.

  • Fitness & Cardio
  • Havuz
  • Pilates
  • Serbest Ağırlık
  • Spinning
  • Yoga
  • Squash

Günlük Spalar stresin gittikçe arttığı şehir hayatında günlük baskılardan kurtulmak isteyenlere mucizevi hizmetler sunuyor. Spalardaki tedaviler ıslak terapiler (hidroterapi), kuru terapiler (masajlar, vücudun sarılıp sarmalanması), zindelik terapileri (oksijen teneffüsü) ve güzellik terapileri olarak sınıflandırılabilir.

Relax bi yaşam, ruhunuzun yenilenmesi… Sert bir egzersiz sonrası, yorucu bir iş ya da sert bir gün sonrası, PelopSpa sizi bekliyor. Vücudunuzu gençleştirmek ve lüks hizmet eşliğinde çeşitli tedavi yöntemlerini birleştiren PelopSpa Eğitimli uzman eşliğinde, masaj, tedavi paketleri, masaj seçenekleri ile gerçekten sadece sizin için oluşturulan huzurlu bir mekan. Pelops Türk Kültürünü de unutmadı. Üyelerimizin gönül rahatlığıyla ayrıcalıklı Türk Hamamını kese köpük hizmeti ile kullandığı alan en temiz ve güzel haliyle sizi bekliyor. Tüm yorgunluğunuzu özel saunalarımızda atmanız hiç de zor değil. Maximum 15 dakika hem rahatlamanızı hızlandıracak, hemde vücudunuzda ki tüm toksinleri atmanıza yardımcı olacak. Fin hamamında vücudunuz nefes alsın. Kendinizi şımartmak için süper bir fırsat… Yoğun buharın keyfini çıkarın.

Sauna insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir. Sauna günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hemde gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir. Saunanın Yararları eski çağlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir ve depresif bozukluklar, kireçlenme, romatizma gibi daha bir çok hastalıgın tedavisinde kullanılmaktadır. Saunanın yararları kullanım şekillerine göre aşağıda sıralanmıştır. Başta kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuza zindelik kazandırır.

Sporun en keyifli olanını; havuzu elit üyelerimize özel bir mekanda farklı seçenekteki jakuzi imkanlarıyla ayrıcalıklı bir hizmet ve kusursuz bir hijyenle sunuyoruz. İhtiyaç duyulduğunda uzman antrenör eşliğinde, özel yüzme derslerinin de verildiği havuzumuzda; dilediğiniz menü seçeneklerini de yanıbaşınız da bulabilirsiniz. Yaz kış vücut ısısına göre ayarlanmış havuz suyu beklenen hijyen koşullarını da sağlıyor.

Çetin Emeç Bulvarı 1238. Cad. No:16 Öveçler/Ankara

0312 473 73 40

Harita

0312 473 73 40