Pilates-in Birlik Ankara

Ankaranın ilk özel stüdyosu olan pilates-in 8 yıldır hizmet hayatına devam etmekte olup,Biz bir iş yaparız, onu da en iyi yaparız!sloganıyla yola çıkmış bir stüdyodur. Bizim tüm ekip olarak, temel felsefemiz gelen tüm üyelerimizle birebir ilgilenmek ve üyelerimizi hedeflerine ulaştırmaktır.

Tüm seanslarımıza alanlarında uzman eğitmenlerimiz birebir eşlik etmektedir. Eğitmenlerimizin tümü profesyonel sporcu olup, Jimnastik Federasyonu ve Peak Pilates Eğitmen Belgelerine ve uluslararası bir çok belgelere sahiptir.

Dersler grup halinde ya da kişiye özel ayarlanmakta olup, fiziksel sorunları olan üyelerimize ya da bebek bekleyen anne adaylarına özel seanslar oluşturmaktayız.

Pilates sporu çıplak ayakla yapılmaktadır. Bizim için üyelerimizin sağlık ve güvenliği en öncelikli olup stüdyomuzda kullanılan tüm ekipmanlarımız ve aletlerimiz düzenli olarak özel temizleyicilerle temizlenmekte olup, aletlerimizin yıllık bakım ve onarımı Balance Body tarafından yapılmaktadır.

En iyi yatırım sağlığınıza yaptığınız yatırımdır diyor ve sizi pilates-inle hedeflerinize ulaşmaya davet ediyoruz.

 

Grup Dersleri;

5 kişilik gruplarda eğitmenlerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Her üyemiz için birer allegro reformer mevcuttur. Derslerimiz randevu sistemi ile yapılmaktadır. Toplam ders süremiz 50 dakikadır.

Özel Dersler;

Birebir eğitmenlerimiz eşliginde yapılmaktadır. Sadece size özel bir program olup randevu sistemi ile yapılmaktadır. Ders süremiz 50 dakikadır.

Level 2 Grup Dersleri;

5 kişilik gruplarda eğitmenlerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Her üyemiz için birer allegro reformer aleti mevcuttur. Derslerimiz randevu sistemi ile yapılmaktadır. Toplam ders süremiz 50 dakikadır.

Mat pilates derslerimiz 6-7 kişilik gruplarda mat (minder) üzerinde eğitmenlerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Bu derste magic circle, miniball, gymball gibi çeşitli küçük ekipmanlar kullanılmaktadır.

Pilates anne adaylarını doğum öncesinde sırasında ve sonrasında fiziksel ve mental olarak doğuma hazırlar. Hamilelik döneminde yapılan pilates egzersizleri kasılmaları rahatlatır, ağrıları aza indirir, göğüs kaslarını kuvvetlendirir, el ve ayak bileklerindeki bacaklardaki ödemin dağılıp vücuttan atılmasına yardımcı olurç Normal doğuma yardımcı olur.

Anne adayına sağladığı faydaların yanı sıra bebeklerin vücuttaki kalp atışı ve nefes alma oranı ve iç organlarının faaliyetlerine yardımcı olmaktadır.

Hamile pilates derslerimiz hamileliğin 12. haftasından sonra haftada 1gün olarak yapılmaktadır. Bu derste hamileler için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Özel hamile pilates eğitimli eğitmenimiz eşliğide kişiye özel olarak programlanmaktadır. Randevu sistemi ile yapılmaktadır. Ders süremiz 45 dakikadır.

Saatte 1000 kalori yaktıran zumba fitness dersimiz özel zumba eğitimi almış eğitmenlerimiz eşliğinde grup olarak yapılmaktadır. Ders süremiz 50 dakikadır.

Birlik Mah. 441. Cad. 487. Sk. No:9/A Birlik/Ankara

0312 496 50 45

Harita

0312 496 50 45