Rings Sports Club Sancaktepe İstanbul

5000 m2 kapalı ve 30. 000 m2 açık alana sahip, Anadolu Yakasının tek kat üzerinde en büyük spor merkezi Rings Sports Club, tüm spor branşları ve son teknoloji ekipmanlarıyla eşsiz bir spor deneyimi sunmaktadır.

Rings Sports Club; farklı üyelik seçenekleri, sürekli olarak sizle ilgilenen uzman eğitmenler ve size özel egzersiz programları sayesinde zamanınızı daha verimli kullanarak, bilinçli bir şekilde istediğiniz sonuca ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Yüzme Havuzları

Açık ve kapalı yüzme havuzlarımızda uzman eğitmenlerimizden özel ders alarak yüzme öğrenebilir ya da yüzme tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Tenis

Rings Sports Club’ın açık kortunda ister siz, ister çocuklarınız özel tenis dersi alabilir ya da oynayabilirsiniz.

Basketbol ve Futbol

Birbirinden özel ayrıcalıkların yanı sıra Rings Sports Club’ın özel sahalarında basketbol veya futbol oynayabilir, dilediğiniz gibi spor yapabilirsiniz.

Çocuklar İçin

Rings Sports Club’ın deneyimli eğitmen kadrosuyla çocuklara özel taekwondo, jimnastik, tenis, yüzme, basketbol, futbol kursları sayesinde minikler spora keyifli bir başlangıç yapabilir.

Son teknoloji cybex ve technogym ekipmanlarıyla gerçekleştirilen fitness uygulamaları sayesinde şehir yaşantısının yorgunluğundan kolayca kurtulabilir, kendinizi fit ve daha sağlıklı hissedebilirsiniz.

Dünyanın en gelişmiş fitness ve cardio ekipmanlarından olan TechnoGym, Cybex ve Free Motion ürünleri kullanılan Rings Sports Club fitness katı, cardio ve gym bölümlerinden oluşuyor. Fitness bölümü, formunu korumak, sağlıklı ve zinde bir yaşam ya da daha sıkı kaslar hedefleyenler için uzman eğitmenlerimiz tarafından amacınıza ve bedensel özelliklerinize en uygun eğitim ve beslenme programı ile spor yapma imkânı sunuyor.

En yoğun saatlerde bile rahatlıkla, sıra beklemeden spor yapabilmeniz için yeterli sayıda ekipmana sahip olan cardio bölümündeki televizyonlu ve i device bağlantılı ekipmanlarımızla spor yaparken favori dizinizi, haber ya da belgesel kanallarını izleyebilir ya da kendi müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Spor esnasında dinginliği sevenler içinse sessiz cardio alanımız birebir. Gym bölümümüz ise hedefi daha güçlü bir beden ve sıkı kaslar olan vücut geliştirme tutkunlarını bekliyor.

Pilates uzmanlarımızla tanışmak için ücretsiz demo derslerimize katılabilir; ister fizik tedavi amaçlı, ister fit bir vücuda sahip olmak için uzman eğitmenler ve son model pilates ekipmanları ile pilates yapabilirsiniz. Bunun yanı sırı mat pilates ve reformer pilates uygulamalarımızı da deneyebilirsiniz.

Pilates, fizyoterapi temelli bir rehabilitasyon yöntemidir. Kas ve iskelet sisteminde oluşabilecek problemleri engellemek için koruyucu olarak uygulanabileceği gibi, kas ve iskelet sisteminde meydana gelen problemler sonrasında destekleyici tedavi yöntemi olarak da uygulanabilmektedir. Bugün dünyanın önde gelen tüm spor kulüplerinde, en bilinçli sporcular spor rutinlerine pilates yöntemini eklemiştir. Rings Sports Club bünyesinde Mat Pilates ve Reformer Pilates yapılmaktadır.

Pilatesin Faydaları

Pilates ile amaç; güç kazanmak, vücudunuzu doğru şekilde esnetmek, poster bozukluklarını düzeltmek ve doğru nefes almayı öğrenmektir. Pilates ile hem zihinsel hem fiziksel olarak yenilenmiş hissedeceksiniz.

Kimler Pilates Yapabilir?

Pilates ile amaç; güç kazanmak, vücudunuzu doğru şekilde esnetmek, poster bozukluklarını düzeltmek ve doğru nefes almayı öğrenmektir. Pilates ile hem zihinsel hem fiziksel olarak yenilenmiş hissedeceksiniz.

Reformer Pilates

Reformer diğer pilates aletlerinin arasında en çok bilinen ve kullanılmakta olanıdır. Reformer üzerinde egzersiz yaparken amaç güç kazanmak vücudu kendi sınırları içinde doğru şekilde esnetmek, denge merkezin, postür bozukluklarını düzeltmek ve tüm bunlar esnasında doğru nefes, doğru tempo, odaklanma ve akıcı hareket ilkelerine sadık kalmaktır Rings Sports Club profesyonel pilates eğitmenleri ile kişiye özel seanslarıyla sizlere bu tecrübeyi yaşacatacaktır.

Mat Pilates

Mat üzerinde bölge bölge kasları çalıştırarak, ayakta ve yerde yapılan hareketler dizisiyle kas dokusunu güçlendirirken aynı zamanda vücut dayanıklılığını ve eklemlerin hareket kabiliyetini de arttırır. Rings Sports Club ayrıcalığı ile mat pilates deneyimini yaşayın.

Veysel Karani Mh. Kanuni Cd. No:3/1 1B Sancaktepe/İstanbul

0216 510 48 18

Harita

0216 510 48 18