Vamos Sports Complex 100. Yıl Ankara

Vamos Spor Kompleksi ideal bir spor merkezi olması için inşa edilmiş, yepyeni bir yapı içerisinde hijyeni her zaman ön planda tutarak, hem açık hem de kapalı mekanlarda tüm spor aktivitelerini; vazgeçemeyeceğiniz bir sosyal yaşamı, tecrübeli, ilgili, istikrarlı bir eğitmen ve hizmet kadrosu eşliğinde, üstelik şehrin tam ortasında sunmaktadır.

Spor yapmanın bir lüks olamayacağını kanıtlayan fiyatlarla; yola çıkan ilk ve tek spor merkezi olduğumuz için ortaya çıkardığımız bu başarılı proje için gurur duymaktayız.

Tesisimiz antrenman yapmaya ve profesyonel yüzücülerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yarı olimpik kapalı yüzme havuzunun yanı sıra güneşin keyfini çıkartabilmeniz için Ankara manzaralı açık yüzme havuzu ve güneşlenme alanları ile tasarlanmıştır.

Çok sayıda ve zengin içerikli grup egzersiz derslerinin yapıldığı ferah ortamlar sağlayan 3 ayrı stüdyo yalnızca grup egzersizleri için tasarlandı. İhtiyacınız olan tüm egzersizleri en yeni tekniklerin uygulandığı zengin ders içerikleriyle, bilinçli bir şekilde, uzman eğitmenler eşliğinde yapıyorsunuz. Bu derslerle sosyal bir ortama sahip olmanızın yanında eğleniyor ve stresten arınıyorsunuz.

Tesisin bir katının tamamına kurulmuş ideal tavan yüksekliğine sahip, çok çeşitli kardio ekipmanına ve her kas gurubuna yönelik çok sayıda fitness makinesine sahip bir alan.

Basketbol heyecanı ideal tavan yüksekliğine sahip yarı saha basketbol alanı ile Vamos’ta yaşanıyor…

Artık kendi spor merkezinizde arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi futbol oynayabileceksiniz. Hem de Teras katta Ankara manzarası eşliğinde.

En eğlenceli ve tercih edilen kapalı salon aktivitelerinden biri olan squash için ideal ölçülerde squash kortu.

Spor salonu konseptinden uzaklaşmadan tasarladığımız boks ringinde tüm üyelerimizin tüm streslerinden arınmaları ve eğlenerek antrenman yapmaları sağlanıyor.

Sauna, buhar odası, türk hamamı, masaj, çok çeşitli terapilerin sunulduğu S.P.A ve terapi merkezi ile şehrin stresini ve iş hayatının temposunu geride bırakabileceğiniz saatler sizleri bekliyor.

Yalnızca çocuklar için tasarlanan geniş ve ferah spor salonunda onların fiziksel ve ruhsal gelişimi için birçok spor aktivitesi sunuluyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için sunulan dans derslerimiz; geniş ve ferah profesyonel dans stüdyolarımızda veriliyor.

Tüm spor, antrenman, müsabaka, turnuva, rahatlama, eğlence olanaklarının yanı sıra tüm konforunuzun düşünüldüğü, arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz, hatta yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz, zengin içeriklerle donatılmış bir sosyal yaşam sizleri bekliyor.

Turistik ve spor gezileri, organizasyonlar, partiler, turnuva ve yarışmalar…

Spor yapmaya gelirken park yeri için düşünmenize gerek yok! Vale hizmetinin ücretsiz sunulduğu Vamos’ta açık ve kapalı otopark mevcuttur. Ayrıca siz spor yaparken, özenle bakım ve temizlik hizmetinden yararlanabilir, zamandan kazanabilirsiniz.

Karakusunlar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:49 100. Yıl/Ankara

0312 287 77 55

Harita

0312 287 77 55